Belka
Wtorek, 21 Maja 2019   imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wmurowano kamień węgielny pod nową część firmy Balton Sp z o.o.

Data publikacji: 2018-09-20, Data modyfikacji: 2018-09-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Wmurowano kamień węgielny pod nową część firmy Balton Sp z o.o. Uroczystego wmurowania aktu erekcyjnego pod rozbudowę budynku fabryki sprzętu medycznego firmy Balton Sp z o.o. z siedzibą w Zambrowie dokonali wczoraj (19.09.2018r.) przedstawiciele firmy, wykonawcy oraz władze miasta. Od dwóch tygodni trwają prace związane z rozbudową firmy. Obecnie wykonane są już ławy i stopy fundamentowe. Rozbudowa potrwa półtorej roku i pochłonie ok. 35 mln zł.  Wczoraj odbyło się wmurowanie kamienia węgielnego pod nowo powstały budynek, którego dokonali tuż po podpisaniu aktu erekcyjnego: Prezes Balton sp. z o.o. Emil Płowiecki, Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zambrowie Dariusz Olszewski oraz Kierownik Zambrowskiego oddziału firmy Balton sp. z o.o. Tomasz Wróblewski. Firma Balton Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność na terenach inwestycyjnych w Zambrowie w 2012r. Specjalizuje się w produkcji stentów do naczyń wieńcowych i obwodowych, jak również stentów samorozprężalnych. Obecnie firma zatrudnia blisko 100 osób. W nowo powstałym budynku planowane jest stworzenie laboratorium innowacyjno-wdrożeniowe, co z pewnością przełoży się na stworzenie nowych miejsc pracy dla mieszkańców jak i specjalistów w dziedzinie medycznej. Justyna Włodkowska – Kurpiewska

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=7494
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola