Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tymczasowa zmiana w organizacji ruchu od 30.10.2018 do 5.11.2018

Data publikacji: 2018-10-29, Data modyfikacji: 2018-11-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Tymczasowa zmiana w organizacji ruchu od 30.10.2018 do 5.11.2018 W związku ze zbliżającym się Świętem Wszystkich Świętych Urząd Miasta Zambrów informuje o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu. Zostanie ona wprowadzona od godz. 14.00 – 30 października 2018 r. do godz. 12.00 – 5 listopada 2018r. Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała na ulicach: ks. Krajewskiego, Obrońców Zambrowa, Cmentarnej i Ostrowskiej. Zasady tymczasowej organizacji ruchu: – wjazd na ulicę Cmentarną ze skrzyżowania z ulicą Obrońców Zambrowa będzie możliwy jedynie dla mieszkańców, osób posiadających stosowne zezwolenia oraz służb, – ulica Cmentarna od skrzyżowania z ulicą Obrońców Zambrowa do skrzyżowania ul. Krajewskiego z ul. Ostrowską będzie ulicą jednokierunkową, – wjazd na ulicę Ks. M. Krajewskiego od strony ulicy Ostrowskiej będzie zabroniony, – ulica Ks. M. Krajewskiego będzie wyłączona z ruchu w obu kierunkach – między główną bramą cmentarną a zwężeniem drogi od strony ulicy Wiejskiej, – na terenie parkingu przy cmentarzu będzie prowadzona sprzedaż kwiatów i zniczy, – na terenie cmentarza komunalnego od strony ul. Ostrowskiej zostaną wyznaczone miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych oraz pojazdów z identyfikatorem, – na ulicy Obrońców Zambrowa i Ostrowskiej wyznaczono strefy parkowania, – wyznaczono strefy zakazu parkowania i zakazu zatrzymywania się.    

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=8042
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola