Belka
Poniedziałek, 24 Czerwca 2019   imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konie Mechaniczne Zgierz vs FC Zambrów - BARAŻ O AWANS DO I LIGI | RELACJA

 
29 MARCA 2018 w Wielki Czwartek w miejscowości Zgierz odbył się mecz barażowy o awans do I ligi z drużyną Konie Mechaniczne, gdzie stoczyliśmy trudny pojedynek i przegraliśmy pierwszy mecz z rzędu 12:4. Chcielibyśmy podziękować drużynie Koni Mechanicznych za emocjonujące starcie w tym meczu oraz zaprosić do kolejnego decydującego barażu tym razem u nas w Zambrowie 5 kwietnia 2018. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają i wierzą, że ostatnie słowo nie zostało jeszcze powiedziane zrobimy wszystko by udowodnić i awansować do I ligi futsalu. Przy tym pragniemy podziękować: Licznie zgromadzonym Kibicom na naszych meczach! Firmie MOTOZBYT.org Firmie OstroVit Sędziom i wszystkim, którzy włożyli część swojej pracy w organizację przy spotkaniach oraz całemu zarządowi Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Serdecznie pozdrawiamy. FC Zambrów!

 


Futsal Club Zambrów
 
Data pliku video: 2018-04-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola