Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzieci z MP 3 przybyły z wizytą do gabinetu Burmistrza

Data publikacji: 2018-11-22, Data modyfikacji: 2018-11-24
A A AWydrukDrukuj  
 
W czwartek 22 listopada do Urzędu Miasta Zambrów zawitała wycieczka z przedszkolakami Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Zambrowie pod opieką dyrektor Kazimiery Kropiewnickiej i pań przedszkolanek. Dzieci przybyły do zambrowskiego magistratu, aby przyjrzeć się pracy tutejszych urzędników i przede wszystkim spotkać się z Burmistrzem Miasta Zambrów – Kazimierzem Dąbrowskim. Przy słodkim poczęstunku dzieci miały możliwość zadawania pytań burmistrzowi, na które on udzielał odpowiedzi. Na zakończenie przedszkolaki udały się do gabinetu burmistrza, gdzie mogły zrobić sobie pamiątkową fotografię w fotelu włodarza, większość dzieci zadeklarowała chęć pracy w urzędzie w przyszłości. Wycieczka zakończyła się rozdaniem upominków oraz wspólnym zdjęciem.    

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=8294
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola