Belka
Środa, 19 Czerwca 2019   imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bociany - kamera na bocianie gniazdo pod Zambrowem [White Storks in Poland] - live cam - zambrow.org

 
Subskrybuj, by nic nie przegapić: goo.gl/jNHcW6 2018-04-26 Pojawił się 1 bocian i tego samego dnia w nocy drugi (samica) Kamera i internet działa dzięki arcynet.pl ================= Przed rozpoczęciem czatu zapoznaj się z Netykietą: pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta Nie można tu reklamować innych kanałów, wymuszać subskrypcji, wklejać innych linków niż te z kanału YouTube Zambrow.org oraz strony zambrow.org Na razie testujemy możliwości sprzętu w tej lokalizacji. Jeśli masz gniazdo z bocianami przy domu, mieszkasz na terenie powiatu zambrowskiego i chcesz pokazać światu te piękne ptaki pisz do nas arcynet.pl/kontakt/ Zapraszamy do podglądania tej rodziny boćków :) ------------------------ Położenie kamery IP: Województwo Podlaskie - Powiat zambrowski - gmina Zambrów. Z nadejściem wiosny dajemy Wam możliwość podglądania on-line przyrody w naszej pięknej okolicy. Kamerkę zainstalowaliśmy przy jednym z bocianich gniazd. Dzięki temu będziecie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w niezwykłej bocianiej przygodzie. Miejsce to (oddalone kilka kilometrów od Zambrowa) od lat odwiedzają te ciekawe ptaki. Tym razem to na Waszych oczach rodzić się będzie nowe życie! Więcej informacji znajdziesz na zambrow.org Odwiedź nas również na Facebooku facebook.com/PortalZambrow/

 


zambroworg
 
Data pliku video: 2018-03-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola