Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatna komunikacja miejska w dniach 1 i 2 listopada - rozkład jazdy autobusów

Data publikacji: 2018-10-23, Data modyfikacji: 2018-10-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Bezpłatna komunikacja miejska w dniach 1 i 2 listopada – rozkład jazdy autobusów Zarząd Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Zambrowie sp. z o. o. informuje, że dnia 01-02.11.2018 r. na zlecenie Burmistrza Miasta Zambrów będzie wykonywana nieodpłatna komunikacja miejska na zambrowskie cmentarze. Z uwagi na wzmożony ruch samochodów osobowych przy nekropoliach do obsługi pasażerów będzie wykorzystany istniejący  oznakowany przystanek przy ul. Ks. Kulbata oraz dodatkowy tymczasowy przystanek w pobliżu wjazdu na cmentarz od ulicy Ostrowskiej (także możliwość wsiadania przy stacji CPN przy Ostrowskiej). Godziny odjazdu autobusu z pętli przy ul. Magazynowej: 9:00, 10:00, 11:30, 13:30. Odjazdy z pętli przy szpitalu: 9:30, 10:30, 13:00. Szczegółowy rozkład jazdy z uwzględnieniem wszystkich przystanków zamieszczony wraz z ogłoszeniem.   PKS NOVA S.A. Oddział w Zambrowie  

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=8007
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola