Belka
Poniedziałek, 24 Czerwca 2019   imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zambrowskie Żubry 2018

Data publikacji: 2018-12-28, Data modyfikacji: 2018-12-29
A A AWydrukDrukuj  
 
www.zambrowskiezubry.pl   Zapraszamy do składania nominacji do dorocznej nagrody Burmistrza Miasta Zambrów – Zambrowskie Żubry 2018 Nominacje można składać w następujących kategoriach: 1) Najlepszy reportaż promujący Miasto Zambrów; 2) Najlepsza fotografia Miasta Zambrów; 3) Wydarzenie roku; 4) Osobowość roku; 5) Przedsiębiorca roku; 6) Najlepszy nauczyciel; 7) Najlepszy uczeń; 8) Najlepszy sportowiec; 9) Grand Prix Publiczności. Nagroda jest przyznawana za osiągnięcia roku ubiegłego, za wyjątkiem kategorii Najlepszy Nauczyciel, gdzie pod uwagę bierze się całokształt pracy dydaktycznej oraz Najlepszy Uczeń, gdzie pod uwagę bierze osiągnięcia ucznia w roku szkolnym. Nominacje Nominacje w zależności od danej kategorii mogą składać: 1) radni Rady Miasta Zambrów, 2)  jednostki oświatowe, 3) organizacje pozarządowe, 4) parafie, 5) redakcje telewizyjne, radiowe oraz internetowe, 6) autorzy wykonanych zdjęć, 7) dyrektorzy placówek oświatowych, 8) rady rodziców, 9) rady pedagogiczne, 10) samorządy szkolne, 11) grupa co najmniej 30 mieszkańców miasta Zambrów. 12)  grupa co najmniej 50 rodziców (kategoria Najlepszy nauczyciel) Wybór laureatów Laureaci w poszczególnych kategoriach będą wybierani przez mieszkańców i sympatyków Zambrowa podczas 7-dniowego głosowania on-line (w lutym 2019 roku) na stronie www.zambrowskiezubry.pl  oraz na talonach dystrybuowanych w różnych częściach miasta. W kategorii Najlepszy uczeń decyzję o przyznaniu nagrody nadal będzie podejmowała 5 osobowa kapituła powoływana co roku przez Burmistrza Miasta Zambrów.  Wzór wniosku Dokumenty do pobrania: Regulamin oraz wzór wniosku znajdują się na stronie http://zambrowskiezubry.pl/regulamin-nagorody/ Wnioski w zamkniętej kopercie kieruje się do Biura Promocji Urzędu Miasta Zambrów na adres: Urząd Miasta Zambrów, ul. Fabryczna 3, 18-300 Zambrów dopiskiem ZAMBROWSKIE ŻUBRY w terminie do 15 stycznia 2019 roku (decyduje data stempla pocztowego). Karolina Ilczuk

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=8541
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola