Belka
Poniedziałek, 20 Maja 2019   imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XLIII sesja Rady Miasta Zambrów 16 października 2018r.

Data publikacji: 2018-10-10, Data modyfikacji: 2018-10-12
A A AWydrukDrukuj  
 
XLIII sesja Rady Miasta Zambrów 16 października 2018r. Burmistrz Miasta Zambrów ogłasza, że w dniu  16 października 2018 r. (wtorek)  o godz. 1130 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta nr 214 odbędzie się XLIII sesja Rady Miasta Zambrów z następującym porządkiem obrad: Ustalenie porządku obrad. Przyjęcie protokołu obrad poprzedniej sesji. Informacja Burmistrza w zakresie zarządzania Miastem. Odpowiedzi na interpelacje radnych. Interpelacje radnych. Podjęcie uchwał w sprawie: zmian w budżecie miasta Zambrów na 2018 rok; zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Miasta Zambrów; uchwalenia Regulaminu Rady Miasta; przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta Zambrów dotyczącej obszaru położonego pomiędzy ulicami: Targową, Aleja Wojska Polskiego oraz południową granicą miasta Zambrów; nadania nazwy ulicy; zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Zambrowskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2018 r.; uchwalenia Zambrowskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2019 r. Informacja dotycząca analizy oświadczeń majątkowych złożonych Przewodniczącemu Rady Miasta Zambrów w 2018 roku. Informacja dotycząca analizy oświadczeń majątkowych złożonych Burmistrzowi Miasta Zambrów w 2018 roku. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w roku szkolnym 2017/2018. Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury dotycząca przedstawienia planu pracy na 2019 rok. Zapytania i wolne wnioski oraz sprawy różne. Zamknięcie obrad. Obrady są jawne i każdy może w nich uczestniczyć.  

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=7687
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola