Belka
Wtorek, 18 Czerwca 2019   imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Projekt Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie zajął I miejsce programu eTwinning-Erasmus+

Data publikacji: 2018-08-14, Data modyfikacji: 2018-08-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Projekt „English Learning Friends (ELF)” zrealizowany przez – Barbarę Głuszcz, Agatę Czarnikowską i Dorotę Zimacką – nauczycielki w Szkole Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie zajął I miejsce w kategorii synergia programów eTwinning-Erasmus+. Wszelakie prace oraz działania zrealizowane przez nauczycieli przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych, zostały uznane przez komisję oceniającą za oryginalne i nowatorskie w skali krajowej. Dzięki zastosowaniu nowych metod i narzędzi pedagodzy poprawili jakość nauczania. Bohaterami całego projektu – „English Learning Friends” byli Mikołaj I jego pomocnik elf Erasmus. Uczestnicy konkursu mieli do wykonania wiele interesujących zadań, dzięki którym rozwijali swoją kreatywność oraz doskonalili różnorodne umiejętności. Dowodem starań oraz atrakcyjności zadań były sukcesy uczniów osiągane w międzynarodowych projektach – zwycięstwo w konkursie na maskotkę projektu, imię maskotki, najlepsza wymowa słownictwa greckiego i włoskiego.   Hubert Świerżewski

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=6976
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola