Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

PreCim Specjalist

Data dodania: 2018-02-21
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Zambrów, Stawka minimalna: 3000.00 PLN
Zakres obowiązków: konfigurację danych w systemie PrefSuite: etapy produkcji, narzędzia i okucia (PrefOpen), - tworzenie serii produkcyjnych i optymalizacja, dokumentacja produkcyjna włącznie z etykietami, - sterowanie maszyn, monitoring i potwierdzanie etapów produkcyjnych, - wprowadzanie wymaganych działań, inicjowanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań, - zarządzanie problemami - praca nad głównymi rozwiązaniami dla powtarzających się incydentów, - doskonalenie pierwszej linii wsparcia w tematach związanych z IT, - doskonalenie procesów, aplikacji i systemów, - optymalizacja danych okuciowych we współpracy z dostawcami.

Pełna treść ogłoszenia na: pupzambrow.pl/oferta/2869/precim-specjalist
Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie, Źródło ogłoszenia: pupzambrow.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
zambrowski

Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola