Belka
Wtorek, 18 Czerwca 2019   imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pożegnanie lata 2018

Data publikacji: 2018-08-28, Data modyfikacji: 2018-08-30
A A AWydrukDrukuj  
 
W minioną niedzielę (26 sierpnia) na targowicy miejskiej w Zambrowie odbyło się „Pożegnanie Lata 2018”. Jako pierwszy wystąpił Teatr Form Różnych, który zabawiał zebraną publiczność różnymi piosenkami oraz skeczami. Następnie na zambrowskiej scenie wystąpił zespół Express, który zaprezentował polskie i zagraniczne covery. Jako trzeci pojawił się zespół Bethel, który koncertował w rytmie reggae. O godzinie 20:30 wystąpiła gwiazda wieczoru – Ewa Farna.  Wokalistka zaprezentowała najbardziej znane utwory ze swojego repertuaru.  W przerwach pomiędzy kolejnymi koncertami odbywały się konkursy. Nagrody dla uczestników konkursów  ufundowała Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie Marta Konopka oraz Prezes Banku Spółdzielczego w Zambrowie Zenona Zalewska.   Hubert Świerżewski  

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=7015
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola