Belka
Wtorek, 18 Czerwca 2019   imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Poprawa dostępności do edukacji przedszkolnej poprzez adaptację istniejącego budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie na potrzeby wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2018-09-13, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Tytuł projektu: Poprawa dostępności do edukacji przedszkolnej poprzez adaptację istniejącego budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Zambrowie na potrzeby wychowania przedszkolnego Projekt Nr: WND-RPPD.08.02.01-20-0001/17 Nazwa Programu:  Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa: VIII Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działanie: 8.2 Uzupełnienie deficytów w zakresie infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej Poddziałanie: 8.2.1 Infrastruktura przedszkolna, kształcenia zawodowego i ustawicznego Beneficjent: Gmina Miasto Zambrów Wartość projektu zgodnie z umową o dofinansowanie: 5 023 393,49 zł Kwota dofinansowania: 1 189 839,67 zł Okres realizacji projektu: 13.04.2017 r. – 31.10.2018 r. Opis projektu: Celem strategicznym projektu jest zwiększenie dostępności do edukacji przedszkolnej na terenie Gminy Miasta Zambrów. W ramach projektu zaplanowano pełen zakres prac inwestycyjnych, w rezultacie których powstanie w pełni funkcjonalna i dostosowana do potrzeb dzieci niepełnosprawnych placówka przedszkolna. W ramach projektu utworzone zostaną oddziały przedszkolne, w tym 119 miejsc dla dzieci 3-4 letnich. Dzięki zapewnieniu lepszego dostępu do placówek wychowania przedszkolnego świadczących wysokiej jakości usługi opieki przedszkolnej  wzrośnie liczba dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym. Realizacja projektu przyczyni się do podniesienia potencjału gospodarczego miasta i do zapewnienia miejsc przedszkolnych dla dzieci w wieku 3-6 l w Zambrowie.    

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=7348
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola