Belka
Wtorek, 18 Czerwca 2019   imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o terminie sesji Rady Miasta w dniu 28.12.2018

Data publikacji: 2018-12-20, Data modyfikacji: 2018-12-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Miasta Zambrów ogłasza, że w dniu  28 grudnia 2018 r. (piątek) o godz. 1200 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta nr 214 odbędzie się III sesja Rady Miasta Zambrów z następującym porządkiem obrad: Ustalenie porządku obrad. Przyjęcie protokołu obrad poprzedniej sesji. Informacja Burmistrza w zakresie zarządzania Miastem. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych. Interpelacje i zapytania radnych. Podjęcie uchwał w sprawie: o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Miasta Zambrów; zmian w budżecie Miasta Zambrów na 2018 rok; o zmianie uchwały w sprawie określenia jednostek budżetowych gromadzących dochody na wydzielonym rachunku bankowym, źródeł tych dochodów i ich przeznaczenia oraz sposobu i trybu sporządzania planu finansowego dochodów gromadzonych na wydzielonym rachunku i wydatków nimi finansowanych; o zmianie uchwały w sprawie regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Miasto Zambrów; wieloletniego programu osłonowego Miasta Zambrów w zakresie dożywiania dzieci i młodzieży na lata 2019 – 2023; Programu Wspierania Rodziny w Mieście Zambrów na lata 2019 – 2021; Gminnego Programu Poprawy Zdrowia w Zakresie Rehabilitacji Leczniczej na rok 2019; Programu współpracy Miasta Zambrów z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok; zasad przyznawania i wysokości diet radnych Rady Miasta Zambrów; ustalenia wynagrodzenia Burmistrza Miasta Zambrów. 7. Zapytania i wolne wnioski oraz sprawy różne. 8. Zamknięcie obrad.  Obrady są jawne i każdy może w nich uczestniczyć.

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=8532
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola