Belka
Poniedziałek, 24 Czerwca 2019   imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o terminie sesji Rady Miasta

Data publikacji: 2018-11-29, Data modyfikacji: 2018-11-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Miasta Zambrów ogłasza, że w dniu  04 grudnia 2018 r. (wtorek) o godz. 1200 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta nr 214 odbędzie się II sesja Rady Miasta Zambrów z następującym porządkiem obrad:   Ustalenie porządku obrad. Przyjęcie protokołu obrad poprzedniej sesji. Informacja Burmistrza w zakresie zarządzania Miastem. Odpowiedzi na interpelacje radnych. Interpelacje radnych. Podjęcie uchwał w sprawie: powołania komisji Rady Miasta Zambrów, ustalenia zakresów ich działania i składów osobowych; wprowadzenia bezpłatnych usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym na terenie miasta Zambrów; podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania pomocy w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności. Informacja dotycząca podmiotów, na rzecz których skazani mogą wykonywać prace na cele społeczne. Informacja w sprawie podmiotów w których jest wykonywana kara ograniczenia wolności oraz praca społeczne. Zapytania i wolne wnioski oraz sprawy różne. Zamknięcie obrad.        Obrady są jawne i każdy może w nich uczestniczyć.

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=8390
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola