Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Miejskie obchody patriotyczne w ramach 100-lecia odzyskania niepodległości

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejskie obchody patriotyczne w ramach 100-lecia odzyskania niepodległości Burmistrz Miasta Zambrów oraz Przewodniczący Rady Miasta Zambrów zaprasza do udziału w uroczystościach organizowanych w ramach 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Harmonogram głównych uroczystości miejskich: 9.11.2018r godz. 18.00 – koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zambrowie; prezentacja filmu dot. życia i działalności Jana Paderewskiego /sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zambrowie, al. Wojska Polskiego 4/ 10.11.2018r. godz. 16.00 – koncert patriotyczny w wykonaniu Małgorzaty Marczyk i Nazarii Kachala /kawiarnia Cafe Muza w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie, ul. Wyszyńskiego 2a/ 11.11.2018r.: – godz. 12.00 – msza święta w intencji Ojczyzny w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie – godz. 13.00 – pochód ulicami miasta – godz. 13.15 – część patriotyczna przy pomniku Powstania Styczniowego na Pl. Sikorskiego w Zambrowie 11.11.2018r godz. 16.00 – koncert patriotyczny w wykonaniu Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży oraz podsumowanie konkursów patriotycznych organizowanych w Zambrowie /sala kinowo – widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie, ul. Wyszyńskiego 2a/ Ponadto dnia 11.11.2018r. o godz. 12.00 zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta Zambrowa i okolic do wzięcia udziału we wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego, nagrywania filmów oraz zrobieniu zdjęć z tego wydarzenia i zamieszczenia na Facebooku i Instagramie z dopiskiem #hymnnarowodyzambrow Wszystkie uroczystości organizowane w ramach 100-rocznicy odzyskania niepodległości w naszym mieście dostępne są pod linkiem: Kalendarz obchodów patriotycznych na 100 lecie-odzyskania niepodległości  

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=8104
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola