Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja na temat rekrutacji do projektu "Kreatywny przedszkolak biegle liczy i poznaje świat" 

Data publikacji: 2018-09-14, Data modyfikacji: 2018-09-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Informacja na temat rekrutacji do projektu „Kreatywny przedszkolak biegle liczy i poznaje świat” Informacja na temat rekrutacji do projektu „Kreatywny przedszkolak biegle liczy i poznaje świat” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś priorytetowa III Kompetencje i kwalifikacje, Działanie 3.1 Kształcenie i edukacja  W ramach projektu zostaną zrealizowane następujące zadania: Szkolenie podnoszące umiejętności nauczycieli w zakresie metod pracy kształtujących kompetencje kluczowe u dzieci w wieku przedszkolnym Zajęcia w ramach koła przyrodniczego Zajęcia z kreatywnej matematyki Wizyta w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Rekrutacja do projektu prowadzona jest od czerwca 2018 r. aż do wyczerpania miejsc. W rekrutacji mogą wziąć udział nauczyciele zatrudnieni w Miejskim Przedszkolu nr 1, nr 3, nr 4 i nr 6 będący wychowawcami oddziałów dzieci 5 i 6-letnich oraz dzieci 5 i 6-letnie z tych przedszkoli. Wzory dokumentów rekrutacyjnych oraz Regulamin rekrutacji i uczestnictwa dostępne są w siedzibie Realizatorów tj. w Miejskim Przedszkolu nr 1, nr 3, nr 4 i nr 6 w Zambrowie oraz na stronach internetowych ww. przedszkoli a także Urzędu Miasta Zambrów. ZAŁĄCZNIKI: Regulamin Załącznik Nr 1 – formularz zgłoszeniowy dziecka Załącznik Nr 2 -formularz zgloszeniowy nauczyciela Załącznik Nr 3 – deklaracja uczestnictwa Załącznik Nr 4- oświadczenie uczestnika

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=7366
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola