Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gala Sportu 2018 - najlepsi zawodnicy wyróżnieni przez burmistrza

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Gala Sportu 2018 – najlepsi zawodnicy wyróżnieni przez burmistrza Młodzi zambrowscy sportowcy 16 września br. zostali uhonorowani za wybitne osiągnięcia sportowe w sezonie 2017/2018 podczas Gali Sportu 2018. Organizatorem wydarzenia był Burmistrz Miasta Zambrów. Uroczystość odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie. 31 statuetek trafiło w ręce zawodników w sportach indywidualnych i drużynowych za sukcesy na arenie krajowej i wojewódzkiej. Nagrody wręczali: Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski, Przewodniczący Rady Miasta Zambrów Zbigniew Korzeniowski oraz Wiceprzewodniczący Rady Miasta Zambrów Krzysztof Boruc. Uroczystość poprowadził Fabian Dzieżyc. Tuż po części oficjalnej na wszystkich uczestników czekał tort przygotowany specjalnie na tą uroczystość. LISTA NAGRODZONYCH: I. UKS Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Mateusz Gamdzyk Osiągnięcia: –  III miejsce w XIII Mistrzostwach Polski w Brazylijskim JIU – JITSU Trenerzy: Grzegorz Kowalczyk, Piotr Myk II. Mazowiecko – Podlaski Klub Karate  Aleksander Anuszkiewicz Osiągnięcia: – I miejsce w Pucharze Polski International Budokai 2017 – I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budokai 2017 Trener: Artur Więzowski Salamow Makhmed Osiągnięcia: – I miejsce w Pucharze Polski International Budokai 2017 – II miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budokai 2017 Trener: Robert Gaździk Bajtajew Mogamed Osiągnięcia: – II miejsce w Pucharze Polski International Budokai 2017 – I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budokai 2017 Trener: Robert Gaździk Łukasz Bojarzyński Osiągnięcia: – I miejsce w Pucharze Polski International Budokai 2017 – II miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budokai 2017 Trener: Artur Więzowski Jacek Misiewicz Osiągnięcia: – I miejsce w Pucharze Polski International Budokai 2017 – I miejsce w Gali Kickoxingu Kurpiowska Kuźnia Mistrzów Trener: Artur Więzowski III. Zambrowski Klub Karate Kyokushin Karolina Olszewska Osiągnięcia: – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości – I miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Karate Kyokushin – I miejsce w Mazovia Cup Turniej Karate Kyokushin IKO – III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate IKO Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi Adrian Wardziński Osiągnięcia: – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Karate Kyokushin – I miejsce w Mazovia Cup Turniej Karate Kyokushin IKO – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate IKO Trener: Skander Youssfi Mateusz Choromański  Osiągnięcia: – II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego – III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości – III miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży – I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Kyokushin – III miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Karate Kyokushin – III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate IKO Trener: Skander Youssfi Aleksandra Olszewska Osiągnięcia: – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości – II miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży – II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Karate Kyokushin – III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate IKO Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi Amelia Zaręba  Osiągnięcia: – III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego – III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości – II miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Karate Kyokushin – I miejsce w Mazovia CUP Turniej Karate Kyokushin – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate IKO Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi Kinga Kalinowska Osiągnięcia: – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Karate Kyokushin – I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate IKO Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi IV. Rekord Zambrów Drużyna dziewcząt (młodziczki): Julia Biała Anna Choińska Patrycja Dąbrowska Magdalena Dąbrowska Klaudia Lipińska Małgorzata Ogrodnik Kinga Rogulska Aleksandra Siemieniuk Julia Strzeszewska Zuzanna Tymosiak Olivia Tyszka Zofia Uszyńska Kamila Wilczyńska Osiągnięcia: – III miejsce w lidze województwa podlaskiego młodziczek – awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Drużyna dziewcząt (czwórki): Magdalena Dąbrowska Małgorzata Ogrodnik Olivia Tyszka Kinga Rogulska Aleksandra Siemieniuk Osiągnięcia: – IV miejsce w Mistrzostwach Polski Kinder + Sport – Mistrzynie województwa podlaskiego w mini siatkówce w kategorii czwórek Trener: Łukasz Kujawa Drużyna dziewcząt (dwójki): Julia Wieczorek Julia Mianowska Oliwia Walulik Osiągnięcia: – IV miejsce w Mistrzostwach Polski Kinder + Sport – Mistrzynie województwa podlaskiego w mini siatkówce w kategorii dwójek Trener: Łukasz Kujawa Drużyna dziewcząt (dwójki): Nikola Jara Hanna Choromańska Aleksandra Mianowska Osiągnięcia: – XXVII miejsce w Mistrzostwach Polski Kinder + Sport – Wicemistrzynie województwa podlaskiego w mini siatkówce w kategorii dwójek Trener: Łukasz Kujawa V. Olimpia Zambrów Drużyna chłopców: 1.Patryk Wiśniewski 2.Miłosz Dybowski 3. Wiktor Dudaryk 4.Michał Dębek 5.Wiktor Balik 6.Igor Lutostański 7.Filip Stypułkowski 8.Kacper Dybowski 9.Piotr Stańczyk 10.Kacper Jasionek 11.Hubert Radwański Osiągnięcie: – II miejsce w Finale Mistrzostw Podlasia w Kategorii Orlik Trenerzy: Kamil Rosiński, Tomasz Stańczyk VI. UKS Orkan Zambrów Drużyna dziewcząt: Weronika Potęga Wiktoria Sadowska Karolina Marczyk Zuzanna Chełska Camille Nowacka Weronika Mostowska Aleksandra Konopko Dorota Cierpisz Oliwia Kurowska Paulina Wiącek Oliwia Modzelewska Wiktoria Grudzińska Aleksandra Podsiad Osiągnięcie: – IV miejsce w Wielkanocnym Turnieju Koszykówki dziewcząt Trener: Leszek Chodkiewicz Drużyna dziewcząt: Amelia Giszterowicz Daria Gołaszewska Nikola Kotowska Dominika Lanczewska Maria Mierzejewska Wiktoria Pykało Weronika Rybaczewska Weronika Malinowska Oliwia Rygacka Julia Skawska Magdalena Sokołowska Daria Walczuk Oliwia Sadowska Osiągnięcia: – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt „Anders Cup 2017” – II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Mini Koszykówki dziewcząt „Basket CUP” – III miejsce w XI Zambrowskim Festiwalu Koszykówki ORKAN – CUP  – IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki dziewcząt „Basketmania” Trener: Leszek Chodkiewicz Drużyna chłopców: Adam Bielicki Maciej Bujko Sebastian Dmochowski Mateusz Kulesza Olaf Kozłowski Krzysztof Wnorowski Oliwier Sokołowski Mateusz Brzozowski Oliwier Sienicki Piotr Sołowiński Osiągnięcie: – III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Mini Koszykówki chłopców UKS 4 Łomża Basket – CUP 2017 o Puchar Prezydenta Miasta Łomża Trener: Robert Karwowski VII. Miejskie Gimnazjum nr  1 w Zambrowie Karolina Dzwonkowska    – I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych w finale grupy zachodniej – II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych w finale wojewódzkim – I miejsce w biegu na 600m w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w LA w finale grupy zachodniej – III miejsce w biegu na 600m w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w LA w finale wojewódzkich – III miejsce w biegu przełajowym na 1500m w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików – II miejsce na 600m w IV Międzynarodowym Mitingu LA „Prefbet Śniadowo” – V miejsce w sztafecie 4X600m w Mistrzostwach Polski PZLA w sztafetach i wielobojach – II miejsce w biegu na 100m w Mitingu „Solidarności” z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja Trenerzy: Grzegorz Piórkowski , Andrzej Korytkowski VIII. Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie Sebastian Dmochowski Osiągnięcie: – I miejsce w biegu na 200m przez płotki w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Lekkiej Atletyce Trener: Robert Karwowski Amelia Giszterowicz  Osiągnięcie: – II miejsce w skoku wzwyż w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Lekkiej Atletyce Trener: Leszek Chodkiewicz Drużyna dziewcząt: Zuzanna Chełska Karolina Marczyk Wiktoria Sadowska Weronika Potęga Oliwia Kurowska Camille Nowacka Amelia Giszterowicz Paulina Modzelewska Daria Walczuk Nikola Kotowska Magdalena Sokołowska Aleksandra Konopko Osiągnięcie: – II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Koszykówce dziewcząt Trener: Leszek Chodkiewicz IX: Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie  Magdalena Dąbrowska   Osiągnięcie: – I miejsce w rzucie oszczepem w Finale Województwa Podlaskiego w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt Igrzyska dzieci Trenerzy: Dorota Kaczyńska, Grażyna Łamarz, Iwona Skawska, Krzysztof Kumór Julia Wieczorek Osiągnięcie: – I miejsce w biegu na 300m w Finale Wojewódzkich Czwartków Lekkoatletycznych Trenerzy: Grażyna Łamarz, Krzysztof Komór Anna Dębek     Osiągnięcia: – I miejsce w biegu 800m w Finale Województwa w drużynach biegowych przełajowych – III miejsce w biegu na 200m w Finale Województwa Podlaskiego w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt Igrzyska dzieci Trenerzy: Grażyna Łamarz, Dorota Kaczyńska, Krzysztof Kumór, Grzegorz Piórkowski Michał Dębek   Osiągnięcie: – III miejsce w biegu na 600m w Finale Województwa w drużynach biegowych przełajowych Dorota Kaczyńska,  Grażyna Łamarz, Krzysztof Kumór, Grzegorz Piórkowski Jakub Ołdakowski Osiągnięcie: – I miejsce w biegu na 1000m w Finale Wojewódzkich Czwartków Lekkoatletycznych Trenerzy: Krzysztof Komór , Grażyna Łamarz Drużyna dziewcząt: Natalia Bodzianowska Magdalena Dąbrowska Alicja Gosiewska Anna Dębek Alona Krokhmalova Maja Wądołowska Osiągnięcie: – II miejsce w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt w Finale Województwa Podlaskiego w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt Igrzyska dzieci Trenerzy: Grażyna Łamarz, Iwona Skawska, Dorota Kaczyńska, Krzysztof Kumór Drużyna dziewcząt: Magdalena Dąbrowska Natalia Bodzianowska Alicja Gosiewska Anna Dębek Osiągnięcie: – I miejsce w sztafecie 4x60m w Finale Województwa Podlaskiego w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt Igrzyska dzieci Trenerzy: Dorota Kaczyńska, Grażyna Łamarz, Iwona Skawska, Krzysztof Kumór Justyna Włodkowska – Kurpiewska zdjęcia: Karolina Ilczuk

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=7388
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     
    Polecane

    DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    zambrowski

    Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

    Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

    Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola