Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

11 września 2018 (wtorek) sesja rady Miasta Zambrów

Data publikacji: 2018-09-05, Data modyfikacji: 2018-09-08
A A AWydrukDrukuj  
 
OGŁOSZENIE Burmistrz Miasta Zambrów ogłasza, że w dniu 11 września 2018 r. (wtorek) o godz. 11³º w sali konferencyjnej  Urzędu Miasta nr 214 odbędzie się XLII sesja Rady Miasta Zambrów z następującym porządkiem:   Ustalenie porządku obrad. Przyjęcie protokołu obrad poprzedniej sesji. Informacja Burmistrza w zakresie zarządzania Miastem. Odpowiedzi na interpelacje radnych. Interpelacje radnych. Podjęcie uchwał w sprawie: regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Miasto Zambrów; przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta Zambrów obejmującej obszar położony w obrębie ulic: Grabowskiej, 71 Pułku Piechoty, Rolniczej, Polnej i Łanowej, ograniczony od strony wschodniej granicą miasta Zambrów; o zmianie uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych udostępnionych dla wszystkich operatorów i przewoźników, znajdujących się na terenie Gminy Miasto Zambrów oraz warunków i zasad korzystania z nich; o zmianie uchwały w sprawie zwolnień od podatku od nieruchomości; zniesienia jednostek pomocniczych Miasta Zambrów i zmiany Statutu Miasta Zambrów; o zmianie uchwały w sprawie określenia zasad nabycia, zbycia i obciążenia nieruchomości oraz ich wydzierżawiania lub najmu; utworzenia odrębnego obwodu głosowania. Informacja dotycząca stopy bezrobocia na terenie Miasta Zambrów za I półrocze 2018 r. Zapytania i wolne wnioski oraz sprawy różne. Zamknięcie obrad.   Obrady są jawne i każdy może w nich uczestniczyć.

Pełna treść wiadomości na: zambrow.pl/?p=7076
UM Zambrów, Źródło artykułu: zambrow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  zambrowski

  Powiat zambrowski - - powiat z siedzibą w Zambrowie w województwie podlaskim. Znajdziemy w nim gminy Zambrów (gmina miejska), Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów (gmina wiejska). Powiat zambrowski został reaktywowany na skutek reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Na ziemie powiatu dostaniemy się drogami krajowymi nr 8, 63 oraz 66, a także wojewódzką 679.

  Dominującą atrakcją turystyczną są tutaj rezerwaty przyrody: leśne - Dębowe Góry i Grabówka i torfowiskowe - Wizna I i Wizna II. Powiat ma do zaoferowania także wiele zabytkowych obiektów o charakterze historycznym. Występują tu stanowiska archeologiczne. Reprezentują one szeroki przekrój czasowy: od epoki kamienia po okres nowożytny. Powiat jest stosunkowo niewielki, ale skrywa na swoim terenie piękne zakątki. Zapraszamy do ich odnajdywania.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola